הקרנבלים היפים בעולם: חגיגות הצבעים והתלבושות שמעולם לא חוויתם

חלק מהותי מתכנון של טיול מעבר לים כולל כמובן את האטרקציות. אחת האטרקציות המבוקשות ביותר היא ללא ספק הקרנבל המספק בעבור התיירים חוויה יוצאת דופן מבחינה תרבותית ואפילו רוחנית. בכדי לסייע לכם לקבוע היכן יהיה היעד הבא שלכם ובאיזה קרנבל תוכלו לבקר, בחרנו  להציג את הקרנבלים היפים והמבוקשים ביותר – לטובת יצירת טיול בלתי נשכח וחוויה שתיחרט היטב בזיכרונם. הכינו את הדרכון, אנחנו יוצאים לסיבוב מסביב לעולם!

קרנבל המסכות בוונציה

אם אתם מגיעים לוונציה, אסור לכם לפספס את קרנבל המסכות שנערך מזה מאות שנים לציון המעבר בין החורף לאביב. מאז 1980 נשמרת המסורת במסגרתה אלפי אנשים מכל רחבי איטליה וגם מהעולם פוקדים את האזור ומגיעים עם מסכות מיוחדות שנעשות בעבודת יד או נמכרות בדוכנים, לטובת חגיגה משותפת ובלתי נשכחת באחד האזורים היפים ביותר בעולם. מדובר בפסטיבל חגיגי וצבעוני שיספק לכם חוויה בלתי נשכחת, כל זאת בזכות התהלוכות, מסיבות וכן אירועים הנערכים במוזיאונים כמו גם באתרי תרבות מרכזים ברחבי ונציה.

פסטיבל מלטה

פסטיבל מלטה הוא פסטיבל גדול שנחגג מדי שנה לקראת הצום הארוך המתקיים לפני חג הפסחא. במסגרת החגיגות מתמלאים רחובות מלטה במשפחות, זוגות ותיירים לחגיגה הנמשכת לכל אורך שעות היממה עם תהלוכות ענק, ריקודים ברחוב וכן מופעי אור קולי בשעות הלילה. האווירה החגיגית לצד המאכלים המסורתיים הם אלו שהופכים את הפסטיבל הזה לפסטיבל מיוחד וצבעוני, במיוחד בעבור ישראלים שרוצים לשלב בטיול שלכם קרנבל ססגוני שנותן מקום של כבוד למסורת הנוצרית העתיקה.

הקרנבלים היפים בעולם: חגיגות הצבעים והתלבושות שמעולם לא חוויתם

קרנבל ברצלונה

קרנבל ברצלונה מתקיים מדי שנה בחודש פברואר ומצליח למשוך אחריו אלפי מבקרים מכל רחבי העולם. הקרנבל מתקיים לכל אורך השבוע וכולל תהלוכות כמו גם מופעי רחוב של אמנים מקומיים אבל גולת הכותרת של הקרנבל היא ללא ספק התחרות המסורתית של אכילת נקניקיות ובשרים במהירות ע"י נשים וגברים שמתחרים האחד בשני. בנוסף, במשך כל שבוע הפסטיבל מוקמים דוכני אלכוהול ולכן מעבר למוזיקה המושמעת לכל אורך השבוע, ניתן בהחלט לומר כי מדובר בפסטיבל אידיאלי בעבור חובבי יין ואלכוהול שרוצים להגיע ולהשתחרר במסגרת של פסטיבל צבעוני בעיר מרתקת כמו ברצלונה.

קרנבל בסלבדור

כולנו מכירים את הקרנבל המפורסם של ריו דה זנ'רו, אולם מעטים מכירים את הקרנבל הקטן יותר המתקיים בעיר סלבדור – מרחק שלוש שעות נסיעה מריו. מדובר בקרנבל שבו לוקחים חלק עשרות אלפי בני אדם ולא מעט ישראלים שרוקדים ושרים מסביב למשאיות עצומות העוברות לכל אורך הטיילת החל משעות הצהריים ועד שעות הלילה המאוחרות. אם אתם מחפשים חוויה אותנטית של פסטיבל, סלבדור היא היעד בעבורכם.

לסיכום, פסטיבל מהווים הזדמנות מצוינת להכיר את התרבות המקומית ואף ליצור קשרים. נצלו את ההזדמנות, שריינו את מקומכם והכי חשוב – תיהנו!

נגישות